Jsi mnohem víc, než si myslíš.

Už jsi to možná slyšela, četla, možná máš i nějaký „mystický“ zážitek. Mnoho žen si myslí, že se bojí tmy. Že se bojí v noci v parku, samy v lese, „zlého neznáma“, temnoty v nás.

Moje zkušenost je taková, že světla a svých schopností se bojíme mnohem víc. Máme pocit, že to přichází odněkud zvenčí, že to určitě a rozhodně nemůžeme být my. Že takhle zářit může jen něco fakt velkého, přesahujícího lidské chápání. My to každopádně být nemůžeme.

Dokonce i když prožijeme spojení se svou skutečnou podstatou, uchováváme si potom pocit té krásy a jednoty jen jako vzdálenou vzpomínku oddělenou od nás, od toho, kým jsme nyní.

Jsi mnohem víc, než si myslíš.

Duše

Intuice, vnitřní svět

Intuitivní sezení zaměřené na témata:

životní záměr

ztráta smyslu života

intuice – jak ji rozvíjet

jak rozeznat intuici od myšlenkového proudu

pocit ztracení, osamělost, nechuť žít

odpojení od sebe

pocity divnosti, že jsem jiná, že nezapadám

existenciální otázky (kdo jsem, proč tu jsem, kam jdu)

vyčerpanost, ztráta životní energie, beznaděj

absence radosti, lehkosti, hravosti, bezstarostnosti

strach o život, strach ze smrti

Ceník

Online konzultace ………. 1 000 Kč/h

Osobní konzultace ………. 1 200 Kč/h

Ženy v tísnivé finanční situaci ………. cena dohodou

Všechna výše uvedená témata je možné zpracovávat osobně i online. Osobní konzultace probíhají v Uherském Hradišti. Online konzultace probíhají přes mobilní telefon, Duo, Messenger, Viber, WhatsApp, Google Meet, Zoom.

– Nasloucháš šepotu své duše? –

Věrko, jak jí mám naslouchat? dej mi nějaké tipy.

Běžně v životě používáme pět smyslů. Kromě nich disponujeme i instinktem nebo intuicí, které říkáme šestý smysl. Na tělesné úrovni nejčastěji zaznamenáváme pocity kolem žaludku, hrudi, brnění v rukou/nohou, na kůži (chlad/teplo). Na mentální úrovni jako by „odnikud“ přichází informace, obrazy, představy. Na úrovni prožívání přichází pocity (radost, klid, stažení, úzkost). 

Intuice je jazyk duše, který k nám promlouvá neustále a navádí nás prostřednictvím obrazů, pocitů a vjemů k nejlepším možným výsledkům a řešením pro nás. Tato schopnost je vrozená a my ji tedy nemůžeme získat, pouze rozvíjet a procvičovat.

Mgr. Věra Pospíšilová, CSB

e-mail: pospisilova.verka@gmail.com

tel.: +420 737 877 882

Kam dál

Média